امتحان مجدد کنکور

0
1

سلام وقت بخیر اقای دکتر من شنیدم کسی که معدل سوابق تحصیلیش بعد بوده و برای بار دوم یا چندم کنکور بده و رتبش خوب باشه ازش مجددا کنکور میگیرن من الان معدلم خیلی پایینه حتی دو درس از درس های پیشمو هنوزم ک هنوزه پاس نکردم ورتبه های قبلیم افتضاح بوده اگه امسال رتبم خوب باشه و مثال فیزیوتراپی قبول شم ازم دوباره بعد کنکور کنکور میگیرین خیلی اضطرابشو دارم لطفا جواب بدید با تشکر

  • مهدی 2 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام

خیلی از کنکورها بودند که در این سال ها با معدل کم و رتبه سال های قبل ضعیف همت کردند و دوباره تلاش کردند و رتبه خودشان ارتقا دادند . از همه اینا مجدد آزمون نگرفتند . در سازمان سنجش اولین راستی آزمایی بررسی دفترچه سوال این نوع داوطلبان هست که ببیند ایشان چقدر چرکنویس داشته و آیا برای حل صحیح تست های محاسباتی کار خودش بوده یا نه . در مرحله بعدی بررسی حوزه امتحانی داوطلب است ؛ سنجش بر حسب فاکتورهای خود از نظر امنیت و سلامت ازمون به حوزه های مختلف اعم از دانشگاه ها ، مدارس و … امتیاز خاص خودش را میدهد .

اگر این دو فاکتور در تناقض با پیش بینی های سنجش بود از داوطلب مورد نظر دعوت بعمل می آید که بصورت حضوری به سوالات بازرسان و کارشناسان سازمان پاسخ دهد .

فکر نکنید هرکسی رتبه بهتر میاره سنجش وقت داره ازش دوباره امتحان بگیره .

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
دکمه بازگشت به بالا