انتخاب نظام ...

1
0

سلام اقای افشار ممنون از وقتی که میذارین …

من سال 97 کنکور دارم و الان دانشجوی دانشگاه غیر روزانه هستم میخوام سال 99 کنکور بدم با وجود اینکه پایه درسی خوبی دارم اما غلط های زیاد و کم کاری و  … ایراد های این چنینی باعث شد که کنکور خوبی رو نداشته باشم ، درصد درس های اختصاصیم اینطور بودن

ریاضی و شیمی 40 زیست و فیزیک 20 !

من منابع نظام قدیم و الان دارم اشکال موفق نشدنم هم تو متوجه نشدن مطلب درسی نبود واقعا بیشتر مشکل از خودم و بی نظمی و بی برنامگیم بود voiceشما رو شنیدم گفتین اگه مثلا رتبه تون چیزی حوالی ده هزار هم بود بمونین تو نظام خودتون اما بدتر از اینها بهتره که برید نظام جدید … چون منابع و استادش هست و میتونین اشکال هاتون رو دربیارین و … !

خب من ده هزار نشدم .. رتبم بیشتر نزدیک به بیست هزار بود الان هم که شروع کردم به خوندن با منابع و کتابای خودم دارم پیش میرم و گفتم مشکل درسی و متوجه نشدن و صفر مطلق نیستم ! اما نمیدونم این چه سوال مسخره ایه که مدام از خودم میپرسم که شاید اشتباه میکنم و با اون رتبه باید نظام و تغییر بدم !

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام

اگر احساس می کنی هنوز منابع قبلی خودت خوب مطالعه نکردی و جای تمرین و تکرار داری با همان منابع قبلی کنکور ۹۹ در نظام قدیم شرکت کن و اگر می بینی برای یادگیری خواندن خودآموز منابع کمک درسی کافی نیست و برای تفهیم بیشتر دروس نیاز به کلاس داری ، در نظام جدید کنکور بده .

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
دکمه بازگشت به بالا