تشریحی خواندن

0
0

سلام خسته نباشید

من سال دهمی هستم و میرم یازدهم فایل صوتی استاد رو که در مورد کنکوری های 1400 بود رو گوش کردم .گفتند که باید ابتدا دروسی که توش احساس ضعف می کنیم رو تشریحی بخونیم ودروسی که هم در دهم وجود داره وادامه اون دروس رودر یازدهم هم می خونیم بهتره که به هم ارتباط بدیم وبخونیم

حالا یک سوال داشتم یعنی من زمانی که دروسی که احساس ضعف توشون می کنم رومیخونم هم زمان وقتی به درسی رسیدم که اون درس توی یازدهم هم ادامه داره اون روهم به همراه درس دهم تشریحی بخونم یا نه اول ضعف های دهم رو برطرف کنم بعد شروع به ادامه دادن دروس مرتبط باشم ؟ واینکه برای دهمم بعد از تشریحی خوندن شروع به تست کنم ؟یا همزمان که تشریحی می خونم تست هم بزنم؟ وباید یازدهم روهم تست بزنم یا نه؟

ممنون ازتون

  • امیر حسین 2 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام

ممنون از اینکه خوب حرفام گوش دادی و بعد سوالت می پرسی . شما اول ضعف پایه سال دهم از دروس تخصصی و عربی بصورت تشریحی روبراه کن و سپس برو سمت حل تست از سال دهم . اگر با کتاب های جامع پایه کار کنی که پیشنهاد کردم بعد از کار کردن تستی سال دهم بصورت خودکار سمت سال یازدهم هم خواهی رفت و اینجوری انگار مباحث مشترک هر دو سال پایه داری تستی کار میکنی که این خیلی ارزشمنده .

 

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
دکمه بازگشت به بالا