مشکل ثبت نام و نظام وظیفه

پاسخ داده شد
2
0

سلام. پسر متولد اسفند 78 هستم. کنکور 97 اولین کنکورم بوده.شهریور 97 زمین شناسی پاس کردم. امسال دانشگاه علمی کاربردی سوری ثبت نام کردم اما نمیدونستم باید درخواست مرخصی هم بدم و سر کلاس و امتحان نرفتم. الان دانشگاه برام غیبت زده و احتمالا اخراج بشم. برای ثبت نام نمیدونم اصلا شرایط چیه. چه کدی باید بزنم یا میتونم ثبت نام کنم یا نه. لطفا راهنمایی کنید الان چیکارکنم که برای ثبت نام و ورود به دانشگاه مشکلی پیش نیاد و کد چند رو موقع ثبت نام وارد کنم؟

  • محمد 2 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

سلام

اساسا اعلام کد نظام در مرحله ثبت نام استعلام نخواهد شد و صرفا برای اینه که داوطلب یکدور قوانین شرکت در آزمون سراسری را مرور کند و در صورت عدم داشتن منع قانونی اقدام به ثبت نام نماید

انشالله مستندات عدم مشمولیت به خدمت شما در زمان ثبت نام در رشته دانشگاه قبولی باید به بخش مربوطه ارائه گردد

 

قوانین دانشجو اخراجی و نظام وظیفه

شرایط ادامه تحصیل مجدد دانشجویان اخراجی و انصرافی برای مشمولان اخراجی یا ترک تحصیل به این صورت است که، دانشجوی اخراجی از دانشگاهها اگر به پس از  ورود به سن مشمولیت برسد، تا پایان خدمت مجاز به ادامه تحصیل نخواهد بود؛ البته اگر مشمولان انصرافی از دانشگاه ها بعد از ورود به سن مشمولیت ، فقط یکبار انصراف داده باشند و به مدت حداکثر یک سال از تاریخ انصراف ایشان سپری شده باشد، از کاردانی تا دکتری فقط یک بار مجاز به ادامه تحصیل در همان مقطع یا مقطع پایین تر می باشند.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
دکمه بازگشت به بالا