مشکل وقت!!!

پاسخ داده شد
1
1

سلام استاد خسته نباشید من تو اختصاصی ها واسه زیست ۸۰ میزنم تو ۴۵ دقیقه زمان ازمون و واسه شیمی هم زمانی که گذاشتم ۴۵ دقیقه هست ومیشه بالای ۸۵ بزنم تو تایم باز اما تو این زمان به زور ۵۰ میزنم و واسه فیزیک و ریاضی هم نیم ساعت وقت گذاشتم اما درصدم به بالای ۵۰ نمیرسه چون وقت نمیکنم حل کنم کلا کلافه شدم از اینکه زیاد وقت کم میارم گاهی اوقات تو نیم ساعت فیزیک و ریاضی که سوالات سخته درصدم به زور به ۳۰ می رسد؟نظرتون چیه تایم چه جور از بقیه کم کنم که درصدام کم نشه یا بنظرتون وقتمو بزارم رو شیمی و زیست بهتر نیس و ریاضی و فیزیک در حد ۳۰بزنم؟؟؟

  • مهدیار 2 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
1

سلام

بهترین کار برای مدیریت آزمون کنکور ۹۸ اینه که زمان کمتر و تعداد تست کمتر برای دور اول حل تست قرار بدید و برای دور دنیا با آرامش بیشتر و علم به اینکه کدام درس ها بهتر بود ، سعی کنید به بیشترین تعداد تست صحیح برسید .

بنده شاگرد داشتم بار اول ۱۰ تست شیمی معادل ۳۰ درصد زد و در تایم دوم درصد خودش به ۷۳ ارتقا داد . او می گفت میخواستم همه تست هایی که بلد هستم اول بزنم و کار تمام کنم ولی به حرف شما گوش دادم خیالی راحت تر و آرامش بیشتری داشتم . چون نه بخاطر سختی درسی استرس گرفتم و نه اینکه زمان از دستم در رفت . بهترین انتخاب هام که اکثرا در آزمون ها و حتی تست های تالیفی فول مسلط بودم در اولویت قرار دادم .

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
دکمه بازگشت به بالا