کاهش تراز

پاسخ داده شد
1
1

سلام استاد عزیز. من یازدهمی تجربی فرزانگانی هستم. من یه مشکلی دارم اینه که در تابستونها ترازم به شدت میاد بالا طوری که در بد ترین حالت نفر سوم شهر میشم. ولی همین که مهر شروع میشه، ترازم همون قدر که پیشرفت داشته افت میکنه(نزدیک ۷۰۰تا افت). علتش رو هم طولانی بودن زمان مدرسه و خستگی و دبیرهای بی کیفیتی که وقت آدمو میگیرن و جو حسادت بچه های دیگه میدونم. و الان نمی دونم دقیقا چکار کنم که به همون وضعیت خوبی که در تابستون داشتم برگردم. مطمئنم که تابستون بعدی هم به شدت افزایش تراز خواهم داشت ولی میترسم که دوباره از مهر سال دوازدهم به بعد دوبازه ترازم برگرده به وضعیت بدی که الان دارم. لطفا راهنماییم کنید که۱_الان چکار کنم۲_آیا این وضعیت سال آخر هم برایم پیش خواهد آمد؟۳_آیا غیر حضوری گرفتن کار مناسبی است برای سال آخر برای کسی با وضعیت من؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
1

سلام

غیر حضوری کردن بخصوص برای بچه های درسخوان خیلی مواقع نتیجه عکس داده و فاصله گرفتن از جو مدرسه و بقیه بچه هایی که روزی با تایید ها و تمجیدهاشون بهت انرژی + میدادند خیلی حس خوب ازت میگیره . خیلی وقت ها اونایی که غیرحضوری دوازدهم دبیرستان کردند بالعکس با زمان زیادی که داشتن اتلاف وقت و کم کیفیت خواندن پیشه کردند ( یعنی کمترین حجم کار در بیشترین زمان جمع کرذند )

باید بتونی با شرایط مدرسه کنار بیای و اونو مدیریت کنی ؛ رقیب های شما یعنی اونایی که الان یازدهم هستند و از شما بهتر میشن هم الان مدرسه هستند ولی با این وجود بهتر از شما تلاش می کنند .

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
دکمه بازگشت به بالا