کنکور 99

0
0

سلام استاد من فارغ التحصیل ریاضی هستم و تصمیم دارم در کنکور 99 تجربی شرکت کنم اما از هرکسی میپرسم میگه اینکار اشتباهه و بچه های ریاضی نمیتونن تو کنکور تجربی موفق بشن و رشته های تاپ قبول بشن اما برنامه ریزی من برای آیندم این بوده حالا به نظر شما حتی اگه من تمام دروس اختصاصی رو کلاس برم به ویژه زیست  واز تیرماه هم خوندن رو شروع کنم بازهم موفق نخواهم بود؟ خیلی انگیزه و هیجان اینکار و داشتم ولی میگن خیلی خیلی وبه شدت سخته نمیدونم چیکار کنم! از طرفی من زیست دهم و روهم کار کردم واصلا رشته های دانشگاهی ریاضی رو دوست ندارم چیکار کنم ؟ مرسی که وقت میگذارید

  • دلارام 2 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام

این حرفی که میگی همه می زنند درست نیست . رتبه ۱ کنکور دو سال پیش ( آقای احمدی ) خودش کسی بود که با دیپلم ریاضی کنکور تجربی داده و تا قبل از تصمیمش ۱ بار هم زیست نخوانده بوده  و سر هیچ کلاسی ننشسته .

همه چیز برای موفقیت در کنکور ۹۹ به خودت بستگی داره و دقیقا خودت هستی که با انتخاب ها و رفتارهات خودت به هدف نزدیک و یا شاید دور میکنی . زیست از روی فاگوزیست از الان استارت بزن و کار کن و بیار جلو و بقیه دروس تخصصی و قواعد عربی هم به همین موازات کار کن .

چگونه زیست بخوانیم ؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
دکمه بازگشت به بالا