درخواست راهنمایی درباره کنکور 99 نظام قدیم

2
0

با سلام و آرزوی سلامتی برای شما

جناب افشار بنده پشت کنکوری نظام قدیم هستم و قصد شرکت در کنکور 99 را دارم منتهی از ابتدای سال به تصور اینکه منابع کنکور آتی همانند کنکور 98 است ، با کتابهای اعلام شده برای کنکور 98 نظام قدیم درس می خواندم و با هزینه و زحمت زیادی هم منابع کمک آموزشی نظام قدیم را تهیه کردم، اما متوجه شدم که از اساس منابع کنکور برای نظام قدیم ها تغییر کرده و باید از کتابهای نظام جدید مطالعه کنیم ، البته کماکان کنکور نظام قدیم جدا هست. البته پول هزینه شده چندان مهم نیست، مهم زمان است و بلاتکلیفی امثال بنده که نمی دانیم چه مسیری را باید برویم.

حال سوال بنده از شما این است ، با توجه به یکی بودن منابع برای نظام قدیم ها و نظام جدیدها ، چرا باید کنکورشان جدا باشد و آیا ممکن است در آینده نزدیک اعلام شود که منابع نظام قدیم همان قبلی ها خواهد بود.

ضمنا لطفا یک راهنمایی به بنده و امثال ما نظام قدیمی هایی که در حال حاضر دچار ابهام و اضطراب هستند بکنید که چه باید بکنند و چه چیزی را بخوانند.

با تشکر از شما

  • حسین 2 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام

تا حدی نگرانی شما با دیدن سوالات کنکور ۹۸ قابل قبول هست .

بهترین کار اینه با منابع نظام قدیم خودت کار کنی و برای مباحث مشترک با نظام جدید بیشتر تاکید کنی ؛ چون اکثر سوالات نظام قدیم از همان مباحث قبلی می باشد

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
دکمه بازگشت به بالا