راهنمایی درباره استفاده از محصولات حرف اخر

1
1

سلام استاد . من یه دانش اموز پشت کنکوریم برای کنکور 98 خیلی تلاش کردم ولی اون چیزی که میخواستم نشد واسه همین تصمیم گرفتم یه سال دیگه شانسمو امتحان کنم .این چند روزه به یه مشکلی برخوردم واون اینه که من از موسسه حرف اخر یه محصول رایگان دریافت کردم والان نمیدونم به این موسسه اطمینان کنم واز محصولاتش استفاده کنم یانه و از طرفی هم اقتصاد خانوادم اجازه نمیده که خواسته باشم برای دریافت این محصولات 6یا7میلیون یا بیشتر هزینه کنم . این موسسه میگه من تضمین میکنم که تو بااستفاده از محصولات ما وراهنمایی ها و مشاوره های ما رتبه برتر بشی ومن هم که چون بعداز کنکور خیلی بهم فشار روانی وارد شده دچار سردرگمی شدم وبا خودم میگم که این محصولاتو تهیه کنم و دوباره برام قضیه کنکور 98 پیش نیاد . از طرفی هم نگرانم که نکنه هم وقت وهم هزینه هام ازدست بره ومن مدیون خانوادم بشم . استاد لطفا منو راهنمایی کنین .ممنونم

  • جلال 2 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
3
1

سلام

کسی که با شما صحبت کرده مشاور نبوده بلکه فروشنده (تبلیغ کننده) بوده . مشاوری که صرفا معرفی و پیشنهاد کننده منابع باشه و مسیر موفقیت کنکور به آن گره بزنه کار تخصصی مشاوره تحصیلی (مشورت بی طرف) بلد نیست و فقط جو میده تا اینکه راهنمایی کنه .

هیچ رتبه برتری با خرید پکیج یا نخربدنش ضرر نکرده . برای رتبه برتر شدن راه های مختلفی وجود داره و عده ای حتی با ده برابر این هزینه ای که شما میگید همچنان پشت کنکور مانده اند .

مشاور و منابع و هزینه تضمینی برای رتبه برتر شدن شما نیست و الگوریتم موفقیت کنکور به این سادگی نیست که با این بشه و با آن نشه . اگر از اهل فن سوال بپرسی خیلی ها بهت میگن تدریس مدرسان کنکور داره کم کم کپی کاری از هم دیگه میشه و خیلی از راه و روش هاشون در کتب کمک درسی هم حتی پیدا میشه .

در حرف اخر یا هر موسسه دیگر محتوای آموزشی تا حدی برات راهگشا خواهد بود اما باید اینو در ذهنت داشته باشی که راه و روش های ساده و تکنیکی و تست حل کن برای برخی مدل سوالات جواب نمیده . با هر درسنامه و فیلم آموزشی و جزوه ای که راحتی کنکور شروع کن ولی با این دید که اگر با فلانی کار کنم حتما رتبه برتر میشم جلو نرو که ضرر میکنی .

بنده علیرضا افشار امسال در کنکور ۹۸ رتبه ۱ کنکور کشور (فاطمه شبخیز) داشتم رتبه ۵ رقمی هم داشتم .

ویترین سازی برای جذب کاری نداره و تو کیسه هر معلم و مشاور نمونه های خوب پیدا میشه ولی دلیل نمیشه کلا گفت با این باشی دیگه حلله .

پس به قدر نیاز آموزشی خودت فقط هزینه کن و کل پکیج آموزشی از یک موسسه نگیر .

راهنمایی استفاده از فیلم آموزشی کنکور

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
دکمه بازگشت به بالا