زیست شناسی

پاسخ داده شد
4
1

سلام استاد افشار عزیز.خداقوت.

استاد این لینک رو ببینید
http://www.kanoon.ir/Public/StudentProfile?year=97&pid=963770976

ایشون رو من اتفاقی دیدم.دمش گرم و ایول بهش.من وضعم تقریبا مثل ایشونه.همین میانگین وهمین ضعف و قوت ها.البته فیزیک رو ۴۰..۵۰میزنم.و هنوز هم جای کار داره.تو رو خدا بگید چیکار کنم زیست این مدلی بکشه بالا؟من میانگین در حد ۶۰کانونم.کلی جامع سالای قبل کانون رو زدم.تالیفی..سنجش قبلی زدم۸۵.ولی جامع اول شد۵۰.داشتم پس میفتادم..من باید برسونمش به این حد.بنظرتون ایشون چیکار کردن تو این یک ماه رسما معجزه شده ..برای شیمی و عمومی هم حسابی کشیدن بالا..لطفا راهنماییم کنید دکتر

  • نازنین 2 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
1

سلام. من حدود ۲/۵ سال هست با دبیرستان فرزانگان شوشتر (خانم شلیبی) در ارتباط هستم و جو این مدرسه و بچه های خوب و درسخوانش میشناسم .

برای ارتقا درصد زیست شناسی کنکور در برنامه ات داشته باش که یکدور دیگه متن کتاب های درسی کامل مرور کنی و به علاوه حتما برای فصولی که مسلط هستی تست تالیفی آزمون های آزمایشی اخیر کار کنی .

خانم تجویدی هم که میانگین تراز نسبتا متوسط رشته عالی مثل پزشکی آوردند تنها یک مثال هستن از آن دسته از بچه هایی که خواستن بهترین موقع سال تغییر کنند و بهترین زمان در ایام جمع بندی و هفته های منتهی به کنکور هست که حکم طلا ناب داره .  اگرچه تا کنکور ۲۴ روز مونده ولی ۳ برابر این زمان میشه حجم کار جمع کرد و این روزها ذهن قابلیت زیادی داره برای حفظ و نگهداری مطالب داره و میتونه خیلی مباحث برای آخرین بار مرور کنه و تست اون قسمت ها به اندوخته قبلی خودت اضافه کن . پس همه تلاش و توانت بذار برای موفق شدن .

تو یک مهاجم فوتبالی و توپ در بهترین نقطه زمین دقیقا زیر پای خودت هست . ضربه آخر محکم تر بزن

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
دکمه بازگشت به بالا