شروع

3
1

سلام استاد خدا قوت. دانش آموز تحربی استعدادهای درخشان هستم با میانگین ۶۸۰۰ کانون. بخشید طولانی و خیلی برام ضروری چون میخواهم زود استارت بزنم.

۱)میخواستم نظر شما  را در مورد برنامه استارت کانون بدانم چون شما همه میگفیتید چون کانون حدود۲۰تیز شروع می‌کند بده و فاصله دارد. ولی امسال با یک آزمون در ۷تیر و استفاده روش سه روز یکبار برای بازیابی این مشکل را حل کرده است.

  • ۲)میخواستم بدانم برای دروسی مثل ریاضی، فیزیک، عربی و زبان که کتاب ما با کنکوری ۹۸ فرقی ندارد الان کتاب بگیریم یا نه فعلا با کتاب های تک پایه دهم و یازدهم و کتاب های پایه ای که داشتم جلو برم و در توسط یا اواخر تابستان کتاب جدید بگیرم؟اگر آره چه کتابی؟ آیا شیمی بازرگان، ریاضی تخته سیاه ،فیزیک خیلی سبز جامع، عربی خیلی سبز و زبان اناری خوب است؟ من خودم به شخصه وقتی کتاب سال کنکور موفق زود تر بگیرم و چند بار تست هایش را زده باشم و در طول سال فقط مارک دار ها را بزنم راحت تر هستم.
  • ۳)آیا به نظر خوبه که دهم و یازدهم را با برنامه کانون جلو برم و دوازدهم را از اواسط تابستان با دبیران مدرسه خودمان جلو بروم؟
  • ۴)آیا در تابستان آزمون های که سنجش و گاج به صورت جامع دهم و یازدهم برگزار میکنند در کنار کانون شرکت کنم یا خیر؟

 

  • مهراب 2 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
2
1

سلام

سوالات شما خیلی طولانی و وسیع هست و نمیشه به همه آنها در قالب این فضا و این مجال پاسخ داد و باید منتظر پست های جدید سایت باشید .

مختصرا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب های اول سال شما و همچنین تبعیت از سیستم مدرسه در تابستان ۳ ویس زیر گوش کنید .

ضمنا در کنار آزمون کانون در صورت داشتن وقت اضافی فکر خیلی خوبی هست که بخواهید روی سوالات آزمون های جز کانون هم وقت بذارید و به آنها توجه کنید .

آموزش های مشاوره کنکور ۹۹ رایگان که گام به گام در جهت آگاهی بخشی برای شما عزیزان بصورت رایگان براتون از طریق این سایت در نظر گرفتیم دنبال کنید .

تحلیل و ارزیابی طرح تابستانی مدارس تیزهوشان برای کنکوریها

استارت کنکوریهای ۹۹ ( قسمت اول )

شروع کنکوریهای ۹۹ ( قسمت دوم )

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
دکمه بازگشت به بالا