مرور

0
0

سلام استاد خسته نباشید، من تا الان از شیمی کل دوم و سوم و سینتیک، زیست فصلای۴ و ۶ و۷ و ۸ دوم و ۱ و۲ و ۱۱ سوم و ۸ تا ۱۱ پیش(۱تا۴پیش و ۱ تا ۳ دوم و ۵ تا ۷ سوم رو هم خوندم اما خیلی قبل! ولی چون مرور نکردم زیاد یادم نیست)،از ریاضی تابع و قدرمطلق و لگاریتم و براکت و مثلثات و امار و تصاعد خوندم. فیزیکم نور هندسی و خازن و مغناطیس و القا ونوسان تا اخر. استاد کافیه؟ از الان شروع کنم به مرور و ازمون جامع زدن یا تا هفته ی دیگه یه سری مباحث جدید مث چند فصل از زیست یا حد و انتگرال و… بخونم از شنبه۱۸هُم هر روز یه دونه جامع کار کنم عصرشم مرور کنم؟ استاد من میخام رتبم زیر ۲۰۰۰ بشه ایا این مباحثی که خوندم کافیه؟ اخه شما گفتین حداکثر تا ۱۷ مباحث جدید بخونیم. بخونم؟ چیکار کنم استاد؟ در ضمن اینم بگم که رو مباحث قبلی که خوندم تسلط کامل ندارم الان، ینی یه سری فراموشیایی هست که حس میکنم یبار مرور کنم واسم یاداوری میشه. ممنون که هستین

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام . ای کاش حرف گوش داده بودی و با روش جمع بندی منقطع کنکورهای جامع از خیلی قبل تر آغاز کرده بودی . هرچقدر زودتر دست از مطالعه و وسواس خواندن بردارید و زودتر جامع بزنید بهتره .

قرار نیست همه جا تا هر وقت خواستیم بخوانیم و وقتی خیال مان راحت شد جامع های کنکور برای دوران جمع بندی کنکور شروع کنیم .

مباحث خوبی آوردی جلو ولی بهتره فیزیک بازم سمت پیش دو بری و سعی کنی از فصول انتهای کتاب مباحث بیشتری بذاری چون ساده هستند .

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
دکمه بازگشت به بالا